roomМагазини
account_circle Особистий кабінет
Обрати сторінку
FAQ

Питання\Відповідь

1. При яких захворюваннях прийом мінералізованих ванн буде найбільш ефективним?

Мінеральні ванни можуть бути призначеними при різноманітних захворюваннях. Але частіше всього їх використовують у процесі лікування суглобів, шкіри, нервів, простати та сечовивідних шляхів. Солі, розчинені у цих ваннах, містять у собі цілий спектр корисних елементів, яких часто не вистачає нашому організму. Отримавши ці елементи у необхідній кількості, організм стає сильнішим та здатним ефективно боротися з різними захворюваннями (у тому числі й хронічними).

 

2. З якого віку можна приймати мінералізовані ванни?

Прийом ванн з мінеральним розчином краще починати з 13-14 років. У більш ранньому віці купання у водах, насиченими мінералами, може мати неприємні наслідки: від алергічної реакції до серцевого наступу. З іншого боку, все залежить від фізичного стану окремої людини. Якщо ваш лікар не забороняє проходження бальнеологічного курсу, то можна спробувати. Головне — не перестаратися та слідувати інструкції виробника.

 

3. Які елементи входять до складу мінеральних композицій SintoMineral?

Перш за все це йод, магній, фтор та бром. Крім цих елементів композицій до складу входять інші елементи та їх сполуки: натрій, калій, сірка, кремній, кальцій та ряд інших. Усі речовини, що входять до складу мінеральних комплексів SintoMineral, збалансовані та гармонійно доповнюють один одного. Вони легко засвоюються організмом через пори шкіряного покрову та здійснюють комплексну благотворну дію на організм.

 

4. Скільки часу можна проводити в термальній ванні з мінералами?

Усе залежить від стану здоров’я, фізичних та вікових особливостей окремої людини. Бальнеологи рекомендують проводити у такій ванні близько 20-25 хвилин. За цей час пори шкіри під впливом температури встигають розкритися як слід та увібрати розчинені у воді елементи. Якщо просидіти у ванні більш тривалий час, то нагрузка на серце значно збільшиться, що може стати причиною погіршення самопочуття.

 

5. Чи можна приймати душ одразу після прийому ванни?

Щоб закріпити ефект, отриманий від прийому термальної ванни, найкраще полежати годину під теплою ковдрою. Таким чином ви зможете продовжити сеанс термальної терапії, але вже без участі води. Після цього можна прийняти душ.

 

6. Кому протипоказаний прийом мінералізованих ванн?

Не рекомендується приймати ванну з розчином мінералів жінкам у період менструації та на третьому триместрі вагітності. Також слід утриматися від термального впливу хворим на бронхіт, ангіну та пієлонефрит. Повна заборона на бальнеологічні процедури накладається на людей із захворюваннями серцево-судинної системи, з онкологічними утвореннями та епілептичними припадками. Якщо у вас виникли сумніви щодо стану свого здоров’я, то перед початком курсу термальних ванн проконсультуйтесь у лікаря.

 

7. Скільки бальнеологічних сеансів входить у повний курс мінеральної терапії?

Повний курс складає від 7 до 20 сеансів, що залежить від характеру захворювання та фізичного стану окремої людини. Повторно пройти курс термальних ванн з розчином мінералів можна тільки через 3-6 місяців.

 

8. Як довго тримається оздоровчий ефект після закінчення прийому термальних ванн?

Протягом декількох місяців після повного курсу термальних ванн на основі мінеральних композицій SintoMineral ви будете відчувати прилив життєвих сил та загальне покращення стану. Але пам’ятайте, що кожен ефект має бути закріплений, а тому обов’язково пройдіть курс ще раз — після паузи у кілька місяців.

 

9. Чи можлива алергічна реакція на елементи, що входять до складу мінеральних композицій?

Такі випадки трапляються, але дуже рідко. Річ у тім, що у мінеральних композиціях SintoMineral використовуються тільки ті елементи, в яких наш організм відчуває природну потребу. Крім того, елементи у складі композицій збалансовані таким чином, щоб принести організму максимальну користь. Але якщо у вас виникають сумніви з приводу тої чи іншої речовини, зверніться за консультацією до лікаря.

 

10. Наскільки сумісний прийом мінеральних ванн з лікарськими препаратами?

Практика показує, що термальні мінералізовані ванни добре сумісні майже з усіма лікарськими препаратами. Більш того, їх варто приймати у комплексі із медикаментозним лікуванням, оскільки вони значно прискорюють процес оздоровлення. Разом із тим, термальні ванни не можна розглядати у якості основного засобу лікування тої чи іншої хвороби.

×