roomМагазини
account_circle Особистий кабінет
Обрати сторінкуУгорщина

Італія

Німеччина

Термальні курорти світу

На південь від Будапешту, недалеко від знаменитого озера Балатон, знаходиться унікальне термальне джерело. Озеро Хевіз – найбільше в Європі тепловодне озеро площею 47 500 кв. м. Воно підживлюється активними підземними джерелами. Температура води тут коливається від 27 градусів взимку до 34 градусів – улітку, що робить Хевіз придатним для купання цілий рік. Крім того, вода має рідкісний склад та включає у себе калій, кальцій, гідрокарбонати, які корисні людям з проблемами кістково-м’язового та опорно-рухового апарату, а також периферійної нервової системи.

 

 


Харканську воду відносять до групи лужно-гідрокарбонатних, хлоридо-сірчаних вод.

Тепла мінеральна вода (її температура – 62˚С) пробивається з глибини 1500 метрів і по спеціально збудованим каналам потрапляє на поверхню. Харканська вода настільки багата різноманітними речовинами, що складається враження, наче природа створила її спеціально для лікування. Сильні цілющі властивості забезпечує наявність сульфідів та важких елементів (фтор, цинк, селен).

 

 


Місто Хайдусобосло стало відомим на весь світ завдяки своїм цілющим водам. Поворотним моментом в існуванні Хайдусобосло став 1925 рік, коли в результаті буріння на поверхню землі вирвалась термальна лужна вода, що містила у собі йод, бром, поварену сіль та гідрокарбонат.

І склад, і висока температура виділяють місцеву воду серед інших подібних їй. Дослідження також показали, що вона містить бітум та значну кількість різноманітних елементів: сірка, натрій, калій, барій та ін.

 

 


Абано Терме, один із найстаріших та найвідоміших курортів світу, знаходиться в мальовничій області північної Італії – Венето, та славиться своїми гарячими термальними джерелами.

Гарячі термальні істочники (Абано Терме) не мають аналогів у світі та унікальні за своїм складом.

Термальна вода Абано Терме, насичена геотермічними компонентами, відноситься до розряду глибоких термальних вод та виходить на поверхню землі при температурі 85˚ С. Унікальні характеристики термальної води цієї зони обумовлені її тривалим проходженням під землею, перш ніж вийти на поверхню.

За своїм хімічним складом термальні води Абано Терме класифікуються як гіпертермальні сольові бром-йодисті.

 


Славнозвісний німецький курорт, один з найкращих у Європі, розташований поблизу кордону Франції, в регіоні Шварцвальд. Історія Баден-Бадену почалась ще у часи Римської імперії, коли імператор Каракалла, згідно з легендою, вилікував свій недуг. Достоєвський та Толстой, Наполеон та Брамс – усі вони відпочивали в Баден-Бадені та насолоджувались місцевими термальними водами.

Цілюща сила термальних вод Баден-Бадену відома в усьому світі. Вік джерел приголомшує – їм від 12 до 17 тисяч років. Глибина – від 1200 до 2000 метрів. Чим глибше джерело, тим гарячіше вода.

Термальна мінеральна вода Баден-Бадену має різнобічний вплив на організм людини, що пояснюється хімічними, фізичними та іншими природними властивостями.

×