roomМагазини
account_circle Особистий кабінет
Обрати сторінку

Бальнеотерапія вдома

Мінеральні композиції для термальних ванн серії «Стара Європа» -швидкорозчинні таблетки , що містять мінерали з 5-ти найвідоміших термальних джерел Європи:Хевіз, Харкань, Хайдусобосло (Угорщина), Баден-Баден (Німеччина) та Абано-Терме(Італія).
Кругла , біла,таблетка ,без яскравого вираженого запаху.

Загальні показання до застосування.Термальні води використовуються як лікувально-профілактичні та імуностимулюючі засоби. Вони
широко застосовуються у медицині:

 • При комплексному лікуванні захворювань серцево-судинної, опорно-рухової та нервової
  систем,органів дихання,хронічних запалень статевих органів,ревматизму,артриту
  ,радикуліту,головного болю, болю у суглобах ,безсоння і стресу;
 • Для відновлення гормонального,ендокринного балансу організму;
 • Реабілітації після травм;

У косметології та SPA мінеральними водами користуються:

 

 • При випадінні волосся;
 • Для поліпшення загального стану шкіри,її омолодження;
 • Для прискорення метаболізму,нормалізації ваги;
 • Для зняття фізичної та розумової втоми,повернення сили та бадьорості.

Як приймати мінеральні ванни в домашніх умовах з використанням мінеральних таблеток?

В домашніх умовах мінеральні ванни можна зробити за допомогою звичайної води та 7-ми таблеток SintoMineral:

 • ВИКОРИСТОВУЙТЕ 6-7 ТАБЛЕТОК SINTOMINERAL
 • Наберіть гарячої води у ванну
 • Розчиніть в ній таблетки;
 • Розбавте гарячу воду холодною для досягнення температури  36-38°C;
 • Дозування розраховане на  об‘єм води у ванні в межах 70-90 л;
 • Після повного розчинення таблеток (ПОРИНЬТЕ У ВАННУ)на 20-25хвилин;
 • При необхідності, якщо температура води понизиться, додайте гарячої води;
 • По закінченню процедури промокніть тіло рушником ( не витирайте);
 • ЛЯЖТЕ ПІД КОВДРУ на 30-60 хвилин;
 • ПРИЙМІТЬ ДУШ.

Курс лікування.

Усі водолікувальні процедури призначаються курсом. Для повноцінного оздоровлення та профілактики захворювань рекомендується проводити комплексну терапію регулярно залежно від виду процедур і бажаного результату. У разі переривання курсу процедур терапевтичний ефект буде мінімальним або відсутнім.

Термальні ванни з мінеральними композиціями SINTO MINERAL можна приймати не частіше 3-х разів на тиждень,курсом з 10-12 процедур( в залежності від тяжкості захворювання або рекомендації лікаря). Повторювати його необхідно раз в 3-6  місяців.

 

Скільки можна сидіти у ванні?

Не більше 25 хвилин. Тривалість процедури залежить від вашого стану та температури води. Чим вона гарячіше, тим більше навантаження на серце. Ви його практично не помічаєте, насолоджуючись теплом та розслабленням, але при цьому пульс іноді частішає в 1,5—2 рази, а організм зазнає приблизно таких же випробувань, як і під час тренування на біговій доріжці.

Недарма бальнеотерапевти (спеціалісти по прийому ванн) радять звірятися із показами напульсника. Якщо серцевий ритм став частішим на 10 ударів в хвилину, тоді час вибиратися з води.

В ідеалі, коли ви ніжитеся в мінеральній воді, ваш пульс має сповільнитися. Це означає, що ви заспокоїлися, а ваш організм перейшов у відновлювальний режим. Що, власне, від нього й було потрібно!

Кому протипоказані термальні ванни

 • Жінкам у критичні дні;
 • Вагітним у другому триместрі. Під час вагітності, з 1 по 3 місяці,можна занурюватися у теплі джерела, але не дуже гарячі! У другій половині вагітності гарячі ванни можуть викликати передчасні пологи, у іншому випадку є ризик занесення інфекції;
 • Людям з гострими запальними захворюваннями: ангіна, бронхіт,пієлонефрит, занурення забороняється через ризик генералізації інфекції — запальні вогнища можуть поширитися на інші органи;
 • Термальна вода сприяє швидкому проявленню метаболізму, що проявляється у швидкому поділі клітин, а різні утворення, навіть доброякісні, від цього краще ростуть. Тому людям, у яких є мастопатія, міома матки, пухлини, протипоказано занурення у термальні джерела;
 • Людям із захворюваннями серця та схильним до судом (епілепсія).

Існує безліч різноманітних способів прийому термальної води:

Лежачі ванни: вода і солі, під час прийому ванни,підтримують тіло у підвішеному стані, через це суглоби та міжхребетні хрящі звільняються від навантаження. В сучасній медицині цей ефект використовується для реабілітації після переломів та операцій. Крім того, за допомогою мінеральних речовин у воді із шкіри виводяться шлаки.

Ванни окремо для рук та ніг треба приймати при лікуванні артрозів та подагри. Щоб досягти максимального результату,рекомендовані періодичні ванни тривалістю від 5 до 20 хвилин,причому треба дотримуватися 7-денний ритм купань: на 7-й (14-й,21-й) день може настати різке погіршення стану, так звана лікувальна криза. Втім, не слід розглядати це як показання до переривання курс улікування — треба просто зробити одноденну перерву.

Сидячі ванни, де вода не доходить до рівня серця,пропонуються у якості альтернативи для тих, кому повна ванна протипоказана через проблеми з серцево-судинною системою. В разі повної заборони прийому ванн можна використовувати необмежену по часу процедуру укутування рушниками, просоченими термальною водою.Цей варіант підходить для місцевого лікування рук та ніг при артритах та артрозах.

Дозування термальних ванн у кожному конкретному випадку підбирається з урахування віку, психофізичної конструкції, захворювань/недомагань в анамнезі, тимчасового фактору.

Прийняті термальні ванни продовжують діяти та благотворно впливати на здоров’я людини і після закінчення курсу – протягом декількох місяців.

×